نام:

نام خانوادگی:

پست الکترونیک:

درباره ما

 انتشارات به‌نگار در سال 1369 به مدیریت احمد آقایی که خود از نوجوانی دستی بر قلم داشت تأسیس شد. هدف از ایجاد این انتشارات، تولید و گسترش فرهنگ در سطح جامعه و ارتقای سطح دانش در میان عموم است. انتشارات به نگار که به منظور اعتلای ادبیات فعالیت خود را در همین زمینه آغاز کرد موفق به چاپ و نشر کتاب های موفقی در اولین سال های تأسیس خود شد. پس از آن با توسعۀ حوزه فعالیت خود کتاب‌هایی نیز در زمینۀ آموزشی به چاپ رساند. 

انتشارات به‌نگار تا سال 1383 فعالانه کتاب های خود را روانه بازار کتاب کرد و در نمایشگاه های داخلی و بین المللی شرکت کرد. با کمال تأسف بنیانگذار این نشر، احمد آقایی، در همان سال دار فانی را وداع گفت. پس از آن خانواده آن مرحوم و همسرشان سرکار خانم پروین رشیدیان ادامه دار راه وی شدند و به منظور زنده نگه داشتن این انتشارات شروع به فعالیت کرده و چندین کتاب منتشر کردند. در سال1390 با عزمی راسخ بر آن شدند که جانی دوباره به این نشر ببخشند. حوزه فعالیت انتشارات علاوه بر زمینه های ذکر شده در زمینه های علمی و هنری نیز می باشد.

انتشارات به‌نگار، با سابقه‌ای درخشان و گذشته‌ای پربار در راستای اعتلای فرهنگ این مرز و بوم گام برمی‌دارد. باشد که دانش و آگاهی نویسندگان و خُبرگان به بهترین شکل به عموم مردم منتقل گردد.